top of page

Kdy kontaktovat interiérového designéra?

Čím dříve, tím lépe. Pokud plánujete rekonstrukci, architektonickou úpravu, nebo zvažujete koupi nového nábytku, vždy se vyplatí kontaktovat interiérového designéra s předstihem. Můžete tak ušetřit dvojnásobek nákladů tím, že uděláte ty správná rozhodnutí a zároveň vám to umožní posunout projekt designovým řešením ještě o kus dál. Například navržením světelného plánu, rozdělením prostoru, vytvořením nik nebo jiného nábytku na míru, nebo také tím, že propojíte architekta s interiérovým designerem již od začátku projektu. 

Kdykoli budete připraveni, stačí si domluvit první schůzku, na které můžeme prodiskutovat váš projekt.

Jak velký musí být projekt?

Možná se chystáte nechat navrhnout celý dům nebo přemýšlíte o vyladění jednoho pokoje, nových okenních zastíněních nebo potřebujete pomoci s vytvořením dispozice již existujícího nábytku. Jakkoliv je váš projekt velký, jsme tu, abychom vám s ním pomohli. 

Jak to funguje?

Úplně prvním krokem je domluvit si schůzku a probrat rozsah prací, které si přejete dodat. Na základě tohoto úvodního zadání bude stanoven odhadovaný časový rámec a cena za poptané služby. Budeme se vás ptát na otázky o vás, jaký styl se vám líbí, které barvy se vám líbí nebo nelíbí, jak využíváte prostor atp. tak abychom mohli efektivně navrhnout prostor, který bude vyhovovat vašemu stylu a potřebám.

Jak dlouho bude to trvat? 

Každý projekt je jiný, a tak se časový horizont bude vždy lišit. Aktuální harmonogram projektu bude projednán a odsouhlasen před zahájením prací. Vždy budete informováni o časové ose projektu a klíčových milnících. 

Kolik to bude stát?

Cena za poptané služby je dohodnuta s klientem před zahájením procesu návrhu a je založena na rozsahu práce dohodnuté na první schůzce. Veškeré dodatečné náklady jsou zpravidla na základě další práce požadované klientem. 

Co mohu čekat od White Rabbit Interiors z hlediska stylu?

Ve studiu White Rabbit Interiors máme rádi a rozumíme minimalistickým interiérům a rádi vytváříme neobvyklé interiéry s charakterem a atmosférou. Nicméně jsme si jisti, že dokážeme vytvořit jakýkoli styl nebo kombinaci stylů podle vašich představ. Každý klient má jiný vkus, a to by se mělo vždy odrážet v interiéru tak, aby vytvořil jedinečný osobní prostor.

bottom of page